Kniha návštěv

Listopadová beseda

Dagmar Kovaříková | 29.11.2012

Vážené členky klubu,

prohlédla jsem si fotografie z Vašeho setkání k příležitosti 15. výročí založení muzea a podle nich usuzuji, že to byla velice pěkně pojatá a sváteční akce. Patří Vám ode mne srdečné díky,

Dagmar Kovaříková.

Vystoupení z Klubu přátel historie

Dagmar Kovaříková | 20.11.2016

Vážení čtenáři, vzhledem k tomu že je nepřesně až nepravdivě interpretováno moje ukončení členství v Klubu přátel historie z vlastní vůle, touto cestou Vám chci sdělit své argumenty. Ty jsem řekla na výborové schůzi KPH dne 2. 11. 2016. Společně se mnou ukončila členství i paní Ludmila Hrabalová ze stejných důvodů.
1/Měla být svolána mimořádná členská schůze ještě před tím než bylo rozhodnuto o tom, že KPH převezme organizační složku Muzeum obce Kobylí do své správy. Tento krok nemá v historii spolku KPH obdoby. Řádní členové neměli možnost vyjádření.
2/ KPH se nevyjadřuje k tradicím, které dle našeho názoru se mění tak, že jejich původní poslání je ohroženo. Máme na mysli Svěcení vína, Zarážení hory a Předávání fedra jako symbolu stárkovského práva.
Vše jsem blíže a věřím, že srozumitelně,vysvětlila na výborové schůzi. Těm, kdo mají zájem o mé vysvětlení, jsem k dispozici a budu vděčná nepodléhání pomluvám. FB nemám, můj kontakt je dagmarakovarikova@email.cz, tel. 724171309.

Nabídka spolupráce.

Jozef Držiak | 16.09.2012

Vážená paní Obadalová,
od paní Vlasty Tlachové, která působí na zdravotním středisku jako velice milá a příjemná sestřička, jsem se dověděl o Vašem Klubu přátel historie. Protože mne historie zajímá a rovněž se věnuji fotografování, chtěl bych Vám nabídnout spolupráci při dokumentaci Vašich aktivit. Manželka je invalidní důchodce a já - bohužel - již čtvrtým rokem nezaměstnaný, takže bychom oba měli dost času na účast Vašich aktivit.
Na důkaz, že bych mohl být pro Vás užitečný, jsem si dovolil stáhnout a upravit několik obrázků z Vašich stránek a posílám Vám je zpět na Vaši e-mailovou adresu.
S pozdravem
Jozef a Alena Držiakovi, Vrbice

silvestrovské zastavení s ochotníky a KPH..

za ochotníky z Kobylí Ludmila Lanžhotská. | 14.09.2012

Zdravím "tetičky" a prošla mně hlavou myšlenka ,co tak vzpomět na zábavu a pěkné scénky na Silvestra.Třeba by to stálo za úvahu,
že bychom se sešli a dali hlavy dohromady něco proto udělat.
Je totiž velká škoda,že se scházíme a nacvičujeme jenom na Zarážení hory".Věřím ,že by i tetičky dokázaly sehrát srandovní
kousek na jevišti. Budu se těšit na vaši spolupráci. Lidka Lanžhotská

Re: silvestrovské zastavení s ochotníky a KPH..

Radka Obadalová | 16.09.2012

Výborný nápad, na spoluprácci se těšíme. Ozvu ae a dohodneme společnou schůzku, kde dáme hlavy dohromady.
Děkuji Radka

Poděkování

Dagmar Kovaříková | 11.09.2012

Vážené členky klubu,

i když jsem z časových důvodů nenavštívila Vaše stanoviště v muzeu při akci Putování za burčákem, tak Vám chci poděkovat za to, s jakou obětavostí děláte dobré jméno naší obci. Velmi si toho vážím. Přeji Vám vše nejlepší a těším se na další pěkné akce "tetiček".

Re: Poděkování

Radka Obadalová | 13.09.2012

Za celý KPH děkuji za povzbudivá slova a věřím, že na další akci "tetiček" se potkáme.

Recepty

Obadalová | 09.08.2012

Na této záložce chybí recepty např: beleše, šumajstr,trdelniky, hanák apod.

Re: Recepty

Obadalová | 14.08.2012

Stránka se připravuje

Přidat nový příspěvek